Головна / Новини / У Вінниці пройшов тренінг для міст-учасників впровадження компоненту «Покращення ефективності управління»

У Вінниці пройшов тренінг для міст-учасників впровадження компоненту «Покращення ефективності управління»

30/08/2012

У Вінниці відбувся тренінг для міст-учасників компоненту «Покращення ефективності управління» Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні», у якому взяв участь виконавчий директор Вінницької громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко, презентувавши роботу центру Е-урядування. Також у тренінгу взяли участь учасники із 17 міст України, які представили на колективний розгляд і спільний аналіз розроблені робочі плани покращення ефективності управління на основі обраних кількісних показників ефективності.

Крім того, учасники мали змогу ознайомитися з роботою «Прозорого офісу» і «Цілодобової варти» Вінницького центру адміністративних послуг, Інтернет-порталом Вінницької міськради та переглянути кращі практики застосування системи управління ефективністю діяльності органів місцевого самоврядування Норвегії. Усім присутнім була надана можливість під керівництвом найдосвідченіших зарубіжних та вітчизняних експкртів удосконалити розроблені процедури збирання, обробки та аналізу інформації для обрахування кількісних показників ефективності, процедури доведення отриманих результатів до зацікавлених сторін. Також обговорювались проблемні питання, які виникають при зборі інформації.

За результатами роботи тренінгу планується розробка пропозицій до типового робочого плану покращення ефективності управління на місцевому рівні, який дасть можливість органам місцевого самоврядування в Україні працювати на рівні кращих європейських зразків.

У перспективі планується відпрацьовані підходи та показники для місцевих послуг включити у практичний посібник з використання методик і прикладами пілотних міст та поширити його серед усіх органів місцевого самоврядування України.