Головна / Новини / У Вінниці планують відкрити муніципальний центр медіації

У Вінниці планують відкрити муніципальний центр медіації

16/09/2011

14 вересня у м. Вінниця фахівці Українського Центру Порозуміння взяли участь у семінарі "Побудова безпечної громади: попередження правопорушень серед дітей та молоді", проведеному партнерською організацією "Подільська агенція регіонального розвитку".

Під час заходу А.Горова та Р.Коваль презентували присутнім Трирівневу модель профілактики правопорушень серед дітей та молоді. Її було розроблено Українським Центром Порозуміння спільно з представниками державних органів у рамках проекту "Стратегії міліції з попередження правопорушень серед дітей та молоді. Фаза ІІІ" за підтримки Швейцарської Конфедерації. Також представлено Дорожню карту побудови безпечної громади та продемонстровано фільм "Відновні підходи у профілактиці правопорушень".

Також про "Роль прокуратури щодо впровадження програм відновного правосуддя у кримінальному впровадженні та розширення альтернативи кримінальному переслідуванню" розповідала помічник прокурора Вінниці Т. Мудрагель.

"Ця зустріч - це, так би мовити, "післяпроектна" робота: ми говорили із присутніми про те, як у подальшому розвивати впровадження відновних практик у регіоні. Також ми обговорювали філософію "безпечної школи", яка є значно ширшою, ніж філософія Шкільних служб порозуміння. До речі, наразі йде мова про створення у Вінниці Муніципального центру медіації, і міська влада підтримує цю ідею", - розповідає Роман Коваль, президент Українського Центру Порозуміння.

БО «Український Центр Порозуміння»