Головна / Новини / У Вінниці оголошено конкурс «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду»

У Вінниці оголошено конкурс «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду»

26/12/2012

Консорціум партнерів у складі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та ГО «Обласна спілка підприємців «СТІНА» оголошують конкурс «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду».

Проект спрямований на створення нових робочих місць, вдосконалення знань та навичок керівників існуючих підприємств, поширення інформації щодо сутності соціального підприємництва розвиток регіону та сприяння розвитку соціальних підприємств в Україні.

«Соціальне підприємство» - це бізнес, що окрім створення фінансового прибутку переслідує соціальні цілі та спрямовує прибутки на саморозвиток, громадські справи, чи на вирішення гострих суспільних проблем.

Мета конкурсу: підтримати реалізацію бізнес-планів розроблених малими підприємствами та підприємствами-початківцями (що налічують до 10 працівників та мають стаж діяльності до трьох років), шляхом надання їм у користування комплектів обладнання, на умовах безоплатної позички, та сприяння розвитку компоненту соціального підприємництва у вже існуючих бізнесах.

Для участі в проекті «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду» з підтримки соціально-орієнтованого малого бізнесу слід надсилати заповнену Проектну пропозицію (https://docs.google.com/file/d/0B6zs5PMLC-ylOVN1ZVlONXduRjg/edit?pli=1) на електронну адресу: info@pard.org.ua, з темою листа: «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду», до 09.01.2013.

Підсумки конкурсу мають бути підбиті у лютому. Загальний “призовий” фонд складає 498 тисяч гривень. Але підприємці отримуватимуть допомогу виключно обладнанням. Проект профінансувала одна з благодійних організацій, її назва не повідомляється.