Головна / Анонси / У Вінниці обговорять процес реалізації стратегії регіонального розвитку

У Вінниці обговорять процес реалізації стратегії регіонального розвитку

10/12/2015

10 грудня 2015 року о 10:00 в приміщенні Департаменту регіонального економічного розвитку Вінницької обласної державної адміністрації, що за адресою вул. Хмельницьке шосе, 7, 6-ий поверх, відбудеться круглий стіл «Стан та перспективи впровадження Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

Захід проводиться в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у складі Асоціації регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства, Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу.

Під час заходу планується обговорення поточного стану реалізації Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року, ефективні механізми організаційного та фінансового забезпечення її виконання.

До участі у заході запрошуються громадські активісти, представники органів влади, вищих навчальних закладів та засобів масової інформації.

 

За довідками звертайтесь за тел. 097-740-66-96 або ел. адресою o.grechko.pard@gmail.com. Контактна особа – Оксана Гречко.