Головна / Новини / У Вінниці обговорили реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»

У Вінниці обговорили реалізацію Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд»

23/02/2016

З 4 січня 2016 року розпочався перший етап громадського обговорення щодо реалізації Ініціативи у 2016 – 2018 роках. Мета першого етапу обговорення – зібрати різні думки щодо можливих напрямів реалізації Ініціативи, а також заходів (зобов’язань), що можуть бути передбачені в рамках цих напрямів.

23 лютого Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації провів засідання «круглого столу» щодо обговорення проекту річного плану реалізації Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках. У обговоренні взяли участь представники органів державної влади області та м.Вінниці, дорадчих органів при облдержадміністрації, громадських організацій, представники державних служб, відповідальних за розвиток інформаційних технологій, а також експерти з питань реалізації в Україні Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд».

Участь у заході взяв виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко та розповів, зокрема, про аспекти розвитку електронної демократії.

Всі пропозиції та зауваження, запропоновані під час обговорення проекту Плану обласна державна адміністрація надішле до Кабінету Міністрів України для подальшого врахування при затвердженні загальнонаціонального плану дій.