Головна / Новини / У Вінниці обговорили проект регіональної програми інформатизації

У Вінниці обговорили проект регіональної програми інформатизації

15/07/2015

14 липня у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулось засідання робочої групи з обговорення проекту регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2015-2017 рр.

Програма спрямована на прискорення процесу розробки та впровадження ІКТ у регіональне управління, охорону здоров’я, культуру, освіту, науку, охорону навколишнього природного середовища, бізнес; активізацію розвитку електронного урядування; забезпечення комп’ютерної грамотності громадян; підвищення якості та доступності адміністративних послуг.

Головував під час засідання заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Василь Броварник.

Зустріч була ініційована з метою обговорення переліку плану завдань і заходів програми. План заходів був прийнятий в цілому більшістю голосів.

Протягом місяця відбуватиметься його громадське обговорення в онлайн-режимі (доступ на сайті Вінницької обласної державної адміністрації) та формування орієнтовного кошторису щодо кожного із перелічених напрямків діяльності. Після цього робоча група детально обговорюватиме кожен із запланових  заходів та очікувані результати.