Головна / Новини / HORIZON 2020: У Вінниці обговорили можливості для громади, бізнесу та освіти

HORIZON 2020: У Вінниці обговорили можливості для громади, бізнесу та освіти

26/10/2016

26 жовтня у Вінниці в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів відбувся семінар на тему: «HORIZON 2020: можливості для громади, бізнесу, освіти у сферах ІКТ та енергоефективності».

Участь у заході взяли представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу, навчальних закладів.

«Наша область досить розвинена в усіх напрямках, а тому є багато можливостей та шансів для усіх: для громади, громадських організацій, навчальних закладів, бізнесу, освіти», - зазначив на початку зустрічі виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко.

Представник Вінницької міської ради Юрій Левченко розповів про електронні можливості міста Вінниці, зазначивши, що всі інструменти, створені міською радою для покращення надання послуг мешканцям міста.

Менеджерка проектів КП «Інститут розвитку міст» розповіла про енергоефективні заходи, які запроваджуються у Вінниці.

Детальну інформацію про те, які основні етапи підготовки проектів у програмі Горизон 2020, надав координатор НКП «Інформаційно-комунікаційні технології» Іван Кульчицький. Екперт зазначив, що Вінниця – одне з міст, яке найбільш наближене до поняття Smart Sity.

Тарас Думенко, менеджер з розвитку бізнесу консалтингової компанії СІVITTA, розповів про можливості для інноваційних проектів малого та середнього бізнесу у рамках програми Європейської комісії Горизон 2020. Експерт наголосив, що малий і середній бізнес – це запорука сталого розвитку, саме тому цьому приділяється велика увага.

Також Тарас Думенко порадив під час заповнення проектних заявок бути максимально чесними та прозорими.

Метою заходу дня  було представити учасникам практичні підходи до підготовки проектних пропозицій на конкурси програми Горизонт 2020 у складі міжнародних консорціумів.

Учасники зустрічі отримали актуальну інформацію щодо різних інструментів фінансування, доступних в програмі «Горизонт 2020», презентацію конкурсів за широким спектром напрямків, пов’язаних з розробкою та використанням ІТ та у сфері енергозбереження і енергоефективності.

Організаторами заходу виступили Вінницька міська рада, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Національний університет «Львівська Політехніка», Національний контактний пункт програми ЄС Горизонт 2020 за напрямком «Інформаційно-комунікаційні технології», Агенція регіонального розвитку.

Ознайомитись з презентаціями можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B-bC7Ah8JpqlQXQwTUR6ODVpSVk