Головна / Новини / У Вінниці обговорили, як краще формувати мережі громадських інформаційних центрів у сфері е-урядування

У Вінниці обговорили, як краще формувати мережі громадських інформаційних центрів у сфері е-урядування

26/06/2014

25 червня у місті Вінниця відбувся семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування».

Захід відбувався в рамках проекту ГО «Європейський діалог»  «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – II етап».

Партнер проекту - Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку», яка  є консультаційним центром, що координує роботу громадських консультаційних центрів у Вінницькій області.

Семінар був першим з трьох запланованих, учасниками якого стали представники громадських організацій, бібліотек, органів місцевого самоврядування міст Вінниця, Жмеринка, Бар, Крижопіль, Іллінці, які відбиралися на конкурсній основі з метою формування громадських інформаційних центрів на території Вінницької області.

Під час семінару розглянуто проблематику розвитку системи електронного урядування в Україні на всіх рівнях державного управління, проведено практичні заняття з використання діючих он-лайн ресурсів, розглянуто кращі напрацювання в сфері електронного урядування на рівні муніципалітетів.

Довідково. Основні цілі проекту: Розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування (е-урядування) національного, регіонального та місцевого рівнів серед різних груп населення в сільській місцевості

Підготовка місцевих консультантів, здатних навчити мешканців користуватися послугами е-урядування

Розвиток мережі 20 інформаційних центрів громад на базі локальних НУО, сільських бібліотек за активної участі громад та органів місцевого самоврядування на рівні малих містечок та сіл 4-х областей України.

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» виступає Консультаційним центром, що координує роботу п’яти Громадських інформаційних центрів Вінницької області, створених в зазначених містах в рамках проекту.