Головна / Новини / Вінницькі НУО обговорили етичні стандарти та як співпрацювати владою

Вінницькі НУО обговорили етичні стандарти та як співпрацювати владою

27/01/2016

26 січня у Вінницькому Прес-клубі відбудеться круглий стіл на тему «Інститути громадянського суспільства, інструменти взаємодії з місцевою владою».

Метою круглого столу було підбиття підсумків діяльності ІГС м. Вінниці за попередні роки та обговорення проектів документів взаємодії міської влади з громадянським суспільством.

Участь у заході взяв виконавчий директор ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" Олег Левченко та волонтери організації Кшиштоф Берг (волонтер ЄВС, Польща), Джуліан Моріс (волонтер ЄВС, Франція) та Ерік Браунстейн (Волонтер Корпусу Миру).

Так, окрема, Олег Левченко підняв питання щодо етичних стандартів громадських організацій, а волонтери представили короткий огляд того, яких етичних стандартів дотримуються ГО у їхніх країнах (Польща, Франція, США).

Також під час круглого столу обговорювалися наступні питання:
- яким є громадянське суспільство міста сьогодні – кількість громадських об’єднань, напрямки їх діяльності, використання ними інструментів взаємодії з органами влади.
- проекти документів міської влади, покликані сприяти залученню інститутів громадянського суспільства до прийняття рішень: 
а. Порядок проведення консультацій з громадськістю Вінницької міської ради та її виконавчими органами;
б. Стандарти якості діяльності інституцій громадянського суспільства та виконавчих органів Вінницької міської ради при спільній реалізації проектів та заходів міських програм
в. Програма надання фінансової підтримки громадським організаціям, громадським спілкам на реалізацію соціально-культурних проектів у м. Вінниці та внесення змін до неї для залучення до участі в конкурсі проектів організацій, які зареєстровані шляхом повідомлення та нових організацій, досвід роботи яких менше 2-х років.