Головна / Новини / Увага! Перенесення е-табору на 22-23 червня 2012р

Увага! Перенесення е-табору на 22-23 червня 2012р

09/06/2012

У зв’язку з несприятливими погодними умовами проведення електронного табору переноситься на 22-23 червня. Місце проведення заходу – база відпочинку у с. Петрик (поблизу Вінниці).

Е-табір присвячений обговоренню стандартів впровадження електронного урядування в містах України. Захід буде проведено в рамках проекту «Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування», ініційованого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Вінницькою міською радою за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Це вже другий захід, організований в межах зазначеного проекту. 10 квітня у м. Вінниця було проведено круглий стіл «Електронне урядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України», що став установчою зустріччю експертів клубу «Е-урядування» - представників органів місцевого самоврядування та неурядових організацій. Метою проведення е-табору є продовження формування експертного середовища, спроможного підготувати рекомендації для міст щодо стратегії, стандартів розвитку е-урядування в територіальних громадах України, забезпечити участь громадських організацій у формуванні локальних політик стосовно його впровадження. В цілому, діяльність клубу експертів сприятиме розвитку е-урядування в Україні як на державному, так і місцевому рівнях, консолідації стандартів електронного урядування та поширенню демократичних цінностей в українському суспільстві.

Під час заходу обговорюватимуться наступні питання:

1. Стандартизація е-урядування на місцевому рівні: визначення пріоритетів

2. Стандарти надання адміністративних послуг. Крок до ефективного е-урядування;

3. Організація системи електронного документообігу: критерії ефективності;

4. Електронна система звернень. Забезпечення зворотного зв’язку з громадськістю;

5. Нормативно-правове забезпечення впровадження е-урядування в Україні

Е-табір триватиме два дні. Загальний збір учасників відбудеться 22 червня о 10.00 в приміщенні муніципально-громадського центру «Е-урядування» (вул. Червоних партизанів, 7). Завершення заходу – 23 червня о 15.00 (повернення до Вінниці). До участі у зустрічі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, задіяні та зацікавлені у розвитку е-урядування. Орієнтовна кількість учасників – 25 осіб. Організатори беруть на себе витрати, пов’язані із харчуванням та проживанням у наметовому містечку, та часткове відшкодування вартості квитків (в межах 100 гривень). Учасники матимуть змогу поєднати цікаве спілкування, обмін досвідом у сфері е-урядування з приємним відпочинком на природі. Табір буде оснащено мультимедійним обладнанням, доступом до інтернету та усіма необхідними умовами для комфортного проведення заходу. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (097) 7406696. Контактна особа – Оксана Гречко.

ВОГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

(0432) 69 44 32

info@pard.org.ua