Головна / Новини / Увага! Конкурс

Увага! Конкурс

17/09/2015

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» оголошує конкурс для визначення представників двох неурядових організацій, що увійдуть до експертної коаліції для проведення всеукраїнського опитування «Практика використання інструментів електронної демократії в НУО» та підготовки проекту Дорожньої карти електронної демократії (часткова зайнятість).

Дистанційне опитування має на меті проаналізувати рівень обізнаності та готовність громадських організацій до використання інструментів електронної демократії в Україні. На підставі отриманих результатів будуть сформовані звіт, рекомендації та проект Дорожньої карти е-демократії України. До аналітичної роботи також будуть залучені представники Державного агенства з питань електронного урядування України та Національної академії державного управління при Президентові України. Проект реалізується за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Хронологічні рамки: жовтень 2015 – березень 2016 р.

Участь зацікавлених НУО передбачена у наступних видах діяльності:

-        Організація і проведення дистанційного опитування НУО

-        Підготовка звіту та експертних рекомендацій

-        Підготовка проекту Дорожньої карти е-демократії

-        Участь в обговоренні проекту Дорожньої карти е-демократії (три регіональні заходи та фінальна конференція у Києві)

Заявку на участь у конкурсі надсилайте на ел. адресу grechko.oksana@gmail.com.  В ній маєте вказати наступну інформацію:

  1. Назва та контакти організації, яку Ви представляєте
  2. Досвід реалізації проектів у сфері е-урядування, е-демократії, сприяння прозорості діяльності органів влади.
  3. Досвід у проведенні соціологічних опитувань/досліджень  (за наявності)
  4. Коротке обґрунтування мотивації участі у конкурсі (до 1 ст.)
  5. Резюме (до 2 ст.)

З питаннями звертайтесь за телефоном 097 740 66 96 та ел. адресою grechko.oksana@gmail.com.   Контактна особа – Оксана Гречко. Кінцевий термін подачі заявок – 18:00 1 жовтня. Усі учасники конкурсу будуть проінформовані про результати відбору не пізніше  2 жовтня.