Головна / Новини / УВАГА! КОНКУРС!

УВАГА! КОНКУРС!

27/03/2012

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку” оголошує конкурс на участь в одноденному семінарі-презентації “Формування енергоефективної громади на прикладі досвіду с. Северинівка Жмеринського району Вінницької області”. Захід підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі можуть узяти групи самоорганізації, громадські організації, органи місцевого самоврядування. Групи може бути сформовано з кількох організацій, що співпрацюють.

Під час семінару учасники ознайомляться з можливостями використовувати технології енергозбереження для сільських територій і з проведенням енергоаудитів, побачать на власні очі впроваджені технології.

Учасникам буде продемонстровано такі енергоощадні об’єкти:
- Центр енергоефективності;
- сільська рада (піролізний котел);
- дитячий садок (піролізний котел);
- паливний двір (біодизельна установка, щиподробильна машина);
- вітроводопідйомна установка.
- лікарська амбулаторія загальної практики сімейної медицини (тепловий насос із горизонтальним зовнішнім теплообмінником і системою теплої підлоги всередині);
- комунальний спортивний комплекс (піролізний котел, вітрогенератор, вакуумний сонячний колектор).

Семінари триватимуть із 15 квітня до 15 червня. Графік семінарів і точний час буде визначено з групами учасників.

Організація, що бажає взяти участь у семінарі, має зібрати групу (від 5-10 учасників) і подати одним листомзаявку на участь на адресу o.zaveriukha.pard@gmail.com. Кінцевий термін подання заявок – 10 квітня. Оголошення результатів конкурсу – 13 квітня. Усіх відібраних учасників буде поінформовано електронною поштою.

Участь у семінарі безкоштовна. Вартість проїзду відшкодовують частково (50%).

ГО “Подільська агенція регіонального розвитку”
Олена Заверюха
o.zaveriukha.pard@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.