Головна / Новини / У Северинівці обговорили польський досвід та окреслили подальші кроки з об''''єднання

У Северинівці обговорили польський досвід та окреслили подальші кроки з об''''єднання

11/07/2015

10 липня у селі Северинівка Жмеринського району відбулася зустріч предстаників ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та представників громад сіл Северинівка, Сербинівці і Чернятин.

Зустріч організовано у рамках проекту «Український шлях самоврядування», що реалізується Об''''єднанням сільських гмін Підляського воєводства та Подільською агенцією регіонального розвитку в межах територіальних громад Жмеринського району Вінницької області.

Під час заходу побаченим та почутим на тему об’єднання та функіонування громад поділилися учасники нещодавньої навчальної поїздки до Польщі.

Також було обговорено подальші кроки реалізації проекту «Український шлях самоврядування».

Нагадаємо, що делегація представників громад Жмеринського району переймала досвід у Польщі в рамках проекту «Український шлях самоврядування», що реалізується Об''''єднанням сільських гмін Підляського воєводства та Подільською агенцією регіонального розвитку в межах територіальних громад Жмеринського району Вінницької області.

Жмеринський район є підписантом меморандуму про співпрацю щодо реалізації польсько–українського проекту «Український шлях самоврядування».