Головна / Новини / У Красноармійську відкрився офіс «Центру місцевого економічного розвитку»

У Красноармійську відкрився офіс «Центру місцевого економічного розвитку»

25/01/2016

У рамках проекту «Розвиток спроможності публічно-приватного партнерства м. Красноармійськ у формуванні інструментів регіонального розвитку» відбулось офіційне відкриття нової інституції «Центр місцевого економічного розвитку» за адресою м. Красноармійськ, вул. Дніпропетровська 1.

Основним видом діяльності центру є надання підтримки місцевому бізнесу в м. Красноармійськ у вигляді бізнес-послуг, консультативної, правової та інших видів допомоги.

Проект втілюється ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Громадською спілкою «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» за підтримки ПРООН та уряду Японії.

Серед досягнутих результатів проекту - формування кластеру в конкурентоспроможній галузі регіону, навчання команди проекту в кращих агенціях Західної України, розробка бізнес-планів для діючих та потенційних підприємців, розробка перспективних комерційних пропозицій для товарів та послуг, що виробляються у м. Красноармійськ, розробка інструменту залучення нових видів бізнесу (каталогу пропозицій інвестиційно привабливих ділянок міста) тощо.