Головна / Новини / Українські та польські експерти обговорювали модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування

Українські та польські експерти обговорювали модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування

14/05/2021

12 травня відбулася онлайн дискусія на тему «Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України».

Учасниками дискусії стали українські та польські експерти з питань місцевого самоврядування та керівники органів місцевого самоврядування з Польщі та України. Експерти обмінялися досвідом та думками щодо того, як працює модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування в наших країнах. Своїми думками, зокрема, поділилися:

  • Проф. Ярослав Черв, керуючий справами громади Госцєрадув, депутат повітової (районної ради) заступник керівника повіту (району) Красьнік, Люблінське воєводство. Юрист, експерт з питань законодавства у сфері самоврядування, науковий працівник.
  • Мирослав Скірка, Директор Програми Study Tours to Poland, Фонд «Лідери змін» (Fundacja Liderzy Przemian).
  • Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України.
  • Юрій Ганущак, експерт з питань реформування системи місцевого самоврядування, директор Інституту розвитку територій.
  • Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України.

Про що йшлося під час заходу та які думки мають стосовно цього питання українські та польські експерти, дивіться у відео:

https://www.youtube.com/watch?v=CWvliIhrgH4 

Захід організовано Фондом «Лідери змін» (Варшава) в рамках Програми Study Tours to Poland у співпраці з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (Вінниця).