Головна / Новини / У Києві відбудеться Підсумкова конференція «Практики впровадження електронного урядування в Україні

У Києві відбудеться Підсумкова конференція «Практики впровадження електронного урядування в Україні

01/10/2013

29-30 жовтня в місті Києві відбудеться Підсумкова конференція «Практики впровадження електронного урядування в Україні на регіональному рівні організацій – партнерів МФ «Відродження». Захід проводить Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На конференції буде розглянуто:
Розвиток електронного урядування в Україні
Досвід впровадження інформаційних технологій
Інформаційне суспільство: Україна і світ. Східне партнерство
Програма розвитку сфери ІКТ в Україні
Підведення підсумків роботи Міжнародного фонду «Відродження» в напрямку е-урядування
Презентація проміжних результатів оцінки напрямку “електронне урядування / електронна демократія” МФ «Відродження» за 2005 - 2012 рр.

Стратегія підтримки напрямку електронного урядування в Україні з боку міжнародних фондів та програм

Покращення якості надання послуг у соціальній сфері за допомогою впровадження е-врядування та електронні послуги для населення та бізнесу

Е-врядування в житлово-комунальному господарстві: нові шляхи розвитку територій

Економічні аспекти діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування та застосування електронних засобів для ефективного управління комунальною та державною власністю

ІКТ як засіб відкритості та інформаційного забезпечення діяльності органів влади

Також, 29 жовтня в рамках конференції під час проведення Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України Міжнародного наукового конгресу «Інформаційне суспільство в Україні, відбудеться церемонія урочистого нагородження переможців Національного конкурсу впровадження електронного урядування.

Список учасників конференції формуватиметься на конкурсній основі з числа керівників органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, громадських організацій,які мають теоретичні напрацювання чи значний практичний досвід у цій сфері.

Для участі в конференції просимо Вас заповнити анкету в режимі он-лайн за посиланням АНКЕТА або надіслати анкету в електронному вигляді на адресу e-town@ukr.net до 12.00 18 жовтня 2013 року.

Участь у заході безкоштовна. Витрати на проживання та харчування, пов’язані із участю в заході, покриватимуться за рахунок організаторів. Витрати на проїзд компенсуються в рамках бюджету заходу.