Головна / Новини / У ДонНУ визначали плюси та застереження щодо можливого вступу України до ЄС

У ДонНУ визначали плюси та застереження щодо можливого вступу України до ЄС

24/02/2016

У Донецькому національному університеті 23 лютого відбувся дискусійний клуб «Українські реформи і партнерство з Європейським Союзом – чи на вірному ми шляху?». Проект є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні, виконавцем проекту виступає ГО «Молодіжна Альтернатива». Партнером проекту є Міністерство освіти і науки та Міністерство молоді та спорту України.

Експертами виступили заступник начальника управління-начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації – Максим Студілко, заступник виконавчого директора МФ Відродження, уповноважений з питань підприємництва при Державній фіскальній службі України - Тарас Качка, керівник новоствореного центру Офісу реформ у Вінницькій області, виконавчий директор ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" Олег Левченко, голова ГО «Молодіжна Альтернатива» Людмила Кудіна та експерти з країн Євросоюзу. Модерувала зустріч голова ГО «ІПЦ «ВІСЬ» Світлана Дубина.

Студенти, випускники та викладачі кафедри журналістики жваво обговорювали ризики та перспективи європеїзації української освіти, економіки і політики. Спілкування щодо хвилюючих тем реформування, корупції та стану освіти відбувалось у стилі hard talk. Експерти разом із зацікавленою аудиторією визначили всі плюси та застереження щодо можливого вступу України до Європейського Союзу.

Прес-служба ДонНУ