Головна / Новини / У Вінниці відбулась дискусія щодо свободи висловлювання в Інтернеті

У Вінниці відбулась дискусія щодо свободи висловлювання в Інтернеті

15/06/2017

Інтернет-простір в умовах воєнного конфлікту став одним з ключових вимірів інформаційної агресії Росії проти України – наші опоненти планують і проводять в онлайні інформаційні та кібер-атаки.

Разом з тим, українські користувачі впродовж останніх п’ятнидцяти-двадцяти років мали безперешкодний доступ до усіх можливих ресурсів Інтернету, й будь-які обмеження доступу є вкрай чутливими для формування громадської думки. Чи є баланс між безпекою та правом на вільний Інтернет?

Ці та інші питання обговорювали учасники публічної дискусії: “Свобода висловлювання в Інтернеті vs безпека держави: як знайти баланс в умовах російської агресії?”, що відбулася 14 червня у Вінниці.

Учасниками дискусії стали Віталій Мороз (керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна), Володимир Романенко (Директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради), Світлана Побережець (Координаторка Вінницької правозахисної групи),  Віктор Маценко (технічний спеціаліст),  Антон Лягуша (Доцент кафедри Всесвітньої історії Донецького націнального університету імені Василя Стуса), Софія Сакалош (керівник Лабораторії електронної демократії ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»), Назар Дяків (модератор великої групи ВКонтактє), Антон Булгаков (журналіст). Також були представники ЗМІ та громадські активісти, зокрема головний редактор газети "Місто" Ірина Жук, головний редактор інформаційного порталу VEЖА Андрій Качор, голова правління ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" Наталія Величко, голова ГО "Суспільна служба України" Анна Чайківська та інші.

Захід відбувся в рамках Проекту “Інтернет-свобода в Україні: підтримуючи засади свободи слова та безпеки в часи конфлікту” за підтримки програми МАТРА від уряду Нідерландів, що реалізується ГО “Інтерньюз-Україна”.

Сайт проекту: netfreedom.org.ua