Головна / Новини / У Вінниці створюється Координаційний центр-прихисток

У Вінниці створюється Координаційний центр-прихисток

08/07/2022

Координаційний центр ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» створює в одному з найбільших прихистків міста Вінниця – Державному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці».

Такий центр, зокрема, стане майданчиком для співпраці між шелтерами м. Вінниця та місцем для спілкування та інтеграції ВПО. Тут об’єднуватимуться експерти та експертки, активісти та активістки, представники і представниці громадських організацій та влади і люди, які переїхали із зони гострого військового конфлікту.

Також Координаційний центр сприятиме самоорганізації та координації прихистків, налагодженню процесів допомоги та взаємної підтримки. Він виконуватиме низку функцій щодо пошуку рішення на запит усіх прихистків Вінниці щодо забезпечення харчування, засобів гігієни та інших базових потреб вимушено переміщених осіб.

Для облаштування Координаційного центру виділено приміщення бібліотеки. А для забезпечення його функціонування буде закуплено мультимедійне обладнання та меблі.

Крім того, у Координаційному центрі на постійній основі буде знаходитись адміністратор, який надаватиме інформацію вимушено переміщеним особам, за запитом.