Головна / Новини / У співпраці з Фондом Східна Європа ми вже забезпечили технікою 10 прихистків

У співпраці з Фондом Східна Європа ми вже забезпечили технікою 10 прихистків

30/08/2022

Неможливо підрахувати, скільки людей об’єдналися та продовжують об’єднуватися, щоб допомагати тим, хто побував в зоні гострого військового конфлікту і залишив свою домівку. Ми не втомлюємося дякувати всім, хто знаходить час, ресурси, можливості, аби продовжувати допомагати

Протягом пів року повномасштабного вторгнення наша організація забезпечує прихистки технікою, продуктами, засобами гігієни. Ми намагаємося створювати добрий побут для вимушено переміщених осіб, які наразі проживають у Вінниці та області.

У співпраці з партнерами, різними фондами та організаціями нам вдалося зробити досить багато. Однак, перша наша співпраця в умовах повномасштабного вторгнення була з Фондом Східна Європа. Тоді, у березні, ми забезпечили електронікою та кухонним приладдям 5 прихистків Вінницької громади.

Згодом у межах Програми «Шелтер» ми забезпечили прально-сушильними машинами та кухонним обладнанням ще 5 прихистків: у Вінницькій, Сутисківській та Агрономічненській громадах.

Нині наша співпраця з Фондом продовжується. У межах програми «Шелтер» ми стали однією з чотирьох організації, які отримали гранти від Фонд Східна Європа. Отже, зможемо забезпечити технікою, продуктовими наборами, постільною білизною та засобами гігієни прихистки у Северинівській і Барській громадах Вінницької області. Також у межах програми за запитами людей надаватиметься психологічна підтримка.

Не перестаємо дивуватися тому, як люди продовжують самоорганізовуватися, знаходять можливості підтримувати переселенців, доставляти вантажі на передову і допомагати всім, хто цього потребує.

Разом наближаємо нашу перемогу!