Головна / Новини / У межах програми "Шелтер"ми стали однією із чотирьох організацій, які отримали грант від Фонду Східна Європа

У межах програми "Шелтер"ми стали однією із чотирьох організацій, які отримали грант від Фонду Східна Європа

17/08/2022

Фонд Східна Європа видав чотири гранти на підтримку ініціатив, що спрямовані на підтримку внутрішньо переміщених осіб та людей із вразливої категорії, які постраждали внаслідок воєнних дій. Фінансування надано в межах програми «Шелтер». 

Серед підтриманих організацій: 

Рівненська обласна організація Всеукраїнської громадської організації «Громадянська мережа «ОПОРА» 

Мета ініціативи: забезпечити кращі умови для проживання вимушено переміщених осіб у п’яти шелтерах Костопільської, Володимирецької та Бугринської громад. У планах – придбати велику та дрібну техніку. А також забезпечити 250 людей, які проживають у цих прихистках, продовольчими та непродовольчими товарами.

Сума гранту: 379 875, 00 грн.

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» (ГО «ПАРР»)

Мета: надати допомогу вимушено переміщеним особам, які проживають у трьох прихистках у Северинівській та Барській громадах Вінницької області. Планується закупити необхідну техніку (пральні машини, морозильні камери), продукти харчування, постільну білизну та засоби гігієни. Також у межах проєкту за запитом людини надаватиметься психологічна підтримка.

Сума гранту: 376 300,00 грн.

Місцева Асоціація органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття»

Мета: допомогти внутрішньо переміщеним особам і людям із вразливої категорії у п’яти прихистках Бурштинської, Долинської та Войнилівської громад. Закупити для них понад 450 продуктових наборів та передати через місцеву владу. А також – створити кращі умови для проживання у шелтерах. 

Сума гранту: 379 589,95 грн.

Громадська організація «Центр розвитку ініціатив “ІнСорс”» 

Мета: підтримати людей, які проживають у прихистках Хоростківської громади Тернопільської області. Покращити умови їхнього проживання у чотирьох шелтерах, обладнати їх побутовою технікою, а також забезпечити базовими продовольчими та непродовольчими товарами. Планується надати психологічну підтримку більш як 80 людей, які постраждали від воєнних дій.

Сума гранту: 379 512,00 грн.

Сподіваємось на плідну співпрацю з обраними організаціями. Нагадаємо, що програма «Шелтер», що впроваджується Фондом Східна Європа, має мультидонорське фінансування, в тому числі – від приватних осіб. Видача грантів для перелічених організацій підтримана Fondation de France.

 Інформація з сайту Фонду Східна Європа