Головна / Новини / У Кіптях обговорили можливості реалізації проектів

У Кіптях обговорили можливості реалізації проектів

19/08/2017

17-18 серпня у Кіптівській громаді (Чернігівська область) відбувся дводенний тренінг, під час якого представники громади обговорювали ідеї щодо впровадження проектів в ОТГ.

В ході тренінгу кожен учасник мав можливість висловити свою думку стосовно його бачення розвитку ОТГ.

Цікавими були дискусії  щодо аналізу ситуації в громаді, викликів і перешкод, які стоять перед ними. Робота в групах навчила учасників тренінгу вірно оцінювати наявні ресурси громади і як ними розпоряджатися, враховувати реальні потреби мешканців як окремого села так і ОТГ в цілому.

Приклади кращих практик в інших громадах додали розуміння того, що потрібно концентрувати увагу не тільки на зернові та технічні культури, вирощуванням яких займаються практично всі підприємства ОТГ, а й на інші види підприємницької діяльності, такі як розвиток туризму, створення плодово-ягідних кластерів та молочних кооперативів.

Учасники заходу отримали корисну інформацію про ті організації та програми, які вже сьогодні готові надавати новоствореним ОТГ всебічну підтримку, в т.ч. фінансову, в економічному розвитку сільських територій.

Захід відбувся в рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що реалізується ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).