Головна / Новини / Творчий конкурс «Тор Ланге - ім’я не забуто»

Творчий конкурс «Тор Ланге - ім’я не забуто»

20/12/2012

Липовецька райдержадміністрація та Нападівська сільська рада в партнерстві з Подільською агенцією регіонального розвитку оголошують літературний конкурс на тему «Тор Ланге - ім’я не забуто».

На перемогу в конкурсі можуть претендувати автори літературознавчих і краєзнавчих досліджень, спогадів, легенд, оповідань, новел, нарисів та віршів, у яких відображено сторінки біографії та творчості данського письменника, перекладача, мовознавця і дипломата Тора Неве Ланге, останні роки життя якого минули в селі Нападівка Липовецького району.

Журі конкурсу на чолі з письменником Віктором Мельником визначатиме переможців у двох вікових категоріях - молодшій (до 18 років) та старшій (від 18 років). Рукописи творів та короткі відомості про автора (вік, місце роботи чи навчання, адреса, контактний телефон) приймаються до 23 березня 2012 року за поштовою адресою: відділ культури Липовецької райдержадміністрації, вул. Шевченка, 2, м. Липовець, Вінницька область, 22500 (з поміткою «Творчий конкурс).

Урочисте нагородження переможців відбудеться в день народження Тора Ланге 9 квітня в музейній світлиці Нападівської школи за участі представників посольства Королівства Данія.

Головний приз конкурсу – фотоапарат, також усі учасники творчого змагання отримають у дарунок цікаві книги, а кращі роботи будуть надруковані в місцевій пресі.

Контактні телефони:

Генадій Терлецький, начальник відділу культури Липовецької РДА - (0-258)-2-15-45;

Юрій Сегеда, член журі конкурсу - 097-793-85-35;

Микола Баранюк, голова Нападівської сільської ради - 097-793-51-95