Головна / Анонси / Тренінг з цифрової безпеки

Тренінг з цифрової безпеки

29/08/2016

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує представників громадських організацій, органів влади, вищих навчальних закладів, ЗМІ, ІТ-спеціалістів та окремих громадських активістів взяти участь у тренінгу з цифрової безпеки. 

Під час тренінгу учасники матимуть змогу ознайомитись із найбільш ефективними методами захисту персональної інформації та інших даних від зловмисників, а також основними правилами безпечної комунікації в інтернет-просторі. 

Запрошений тренер: Микола Костинян, консультант з цифрової безпеки, представник ISC project в Україні

Тренінг відбудеться у м. Вінниця 29 серпня 2016 р. з 12:00 до 14:00. Місце проведення буде повідомлене відібраним учасникам під час адресної розсилки.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити коротку АПЛІКАЦІЙНУ ФОРМУ https://goo.gl/VUzxjP до 25 серпня. Кількість учасників обмежена. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 26 серпня.

Тренінг організовано ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності та участі громадян» та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

За більш детальною інформацією звертайтесь за номером +38 0432 69 44 32 або ел. адресою o.grechko@pard.org.ua. Контактна особа – Оксана Гречко.