Головна / Новини / Тренінг «Правова та фінансово-організаційна безпека діяльності громадських організацій в Україні»

Тренінг «Правова та фінансово-організаційна безпека діяльності громадських організацій в Україні»

31/03/2014

У Вінниці 8 квітня 2014 року з 10:00 до 17:30 у конференц-залі Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» за адресою вул. Червоних партизан, 7 відбудеться тренінг «Правова та фінансово-організаційна безпека діяльності громадських організацій  в Україні».

Тематика тренінгу розроблена з урахуванням чисельних запитів представників громадських організацій щодо здійснення прозорої та сталої системи документообігу та поєднання діяльності менеджерів усіх рівнів.   

Під час тренінгу будуть розглянуті питання, що стосуються побудови системи нормативно-організаційних та фінансових документів та гарантують безпеку діяльності громадських організації.

Мета заходу: формування уявлення щодо безпеки та культури здійснення діяльності громадськими організаціями  в Україні.

Експерт:  
Кірсанова Юлія Валеріївна

Досвід роботи в напрямку розвитку громадянського суспільства України - близько 15 років. Освіта - вища, сертифікований фахівець з управління фінансами неприбуткових організацій. Професійні сертифікати IPFM, ACCA, CAP. Робота експертом у галузі організаційного розвитку неурядових організацій України в таких фондах і проектах, як USAID, ПРІК ПРООН, Фонд ім. Стефана Баторія, DESPRO, Фредеріка Еберта. 

Розробник показників експертної оцінки організаційного розвитку, тренер, автор понад 50 статей і навчальних видань з фінансового менеджменту, сталого розвитку, ефективного використання залучених коштів, бухгалтерського обліку як інструменту фінансової стійкості та відкритості неурядових організацій. Автор дистанційного курсу навчання з бухгалтерського обліку на платформі Академії управління при Президентові України. 

Серед питань, які будуть висвітлені під час тренінгу: 

- Правовий статус та організація праці волонтерів.
- Поєднання діяльності менеджерів проектів та фінансових менеджерів в системі документообігу: приклади ефективного діловодства
- Побудова нормативно-організаційних документів громадської організації з урахуванням статусу неприбутковості.
- 10 «золотих правил» фінансової безпеки громадської організації.
- Процедури проведення перевірок будь-якими контролюючими органами.
- А також інші актуальні питання.


Цільова аудиторія: керівники, менеджери проектів та фінансові менеджери громадських організацій

Умови участі:

1 особа від організації - 199 грн., кожна наступна особа – 51 грн.

КОНТАКТИ ДЛЯ УЧАСТІ:
тел.: 0432694432
e-mail: info@pard.org.ua