Головна / Анонси / Тендер на закупівлю портативної зарядної станції

Тендер на закупівлю портативної зарядної станції

17/07/2023

Тендер на закупівлю портативної зарядної станції ZENDURE 6438 Wh 3600Вт для літніх оздоровчих таборів  рамках проекту: «Implementation of rehabilitation and recovery summer camps for at least 700 children and their parents affected by the war in Ukraine» («Організація реабілітаційних та оздоровчих літніх таборів для щонайменше 700 дітей та їх батьків, які постраждали від війни в Україні»)

 

Термін подачі тендерних пропозицій: понеділок, 24 липня 2023 року

Адреса: 21018, місто Вінниця, вул. Владислава Городецького, буд. 7,  info@pard.org.ua

Вид товару:

Портативна зарядна станція ZENDURE 6438 Wh 3600Вт

Опис:

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» оголошує тендер на закупівлю Портативної зарядної станції ZENDURE 6438 Wh 3600Вт для літніх оздоровчих таборів у рамках, проєкту «Implementation of rehabilitation and recovery summer camps for at least 700 children and their parents affected by the war in Ukraine» («Організація реабілітаційних та оздоровчих літніх таборів для щонайменше 700 дітей та їх батьків, які постраждали від війни в  Україні»), Project (Проєкт): AA23-04 GFFO, фінансованого ChildFund Deutschland e.V.  в рамках проекту за фінансової підтримки МЗС Німеччини «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими і непродовольчими товарами та психосоціальну підтримку» Код проекту фонду: № UKR/Reg/TdH/2023/01.,

Термін надання послуги: Липень 2023 року

Вимоги до постачальника:

Постачальник має бути юридичною особа, зареєстрованою згідно чинного законодавства України, або суб‘єктом підприємницької діяльності, зареєстрованим згідно чинного законодавства України, на загальній системі оподаткування або на другій або третій групі єдиного податку, мати відповідні КВЕД виду закупівлі.

Перелік документів для подачі на участь у тендері:

  1. Комерційна пропозиція зазначеної форми (Додаток 1) або рахунок з запропонованою Портативною зарядною станцією.
  2. Юридичній особі-підприємцю: свідоцтво про реєстрацію (виписка з ЄДР), витяг з реєстру платників податку, відповідні КВЕДи.
  3. Фізичній особі-підприємцю: свідоцтво про реєстрацію (виписка з ЄДР), витяг з реєстру платників єдиного податку, відповідні КВЕДи.

Тендерні пропозиції подавати в друкованому вигляді за адресою 21018, місто Вінниця, вул. Владислава Городецького, буд. 7   або на електронну поштою info@pard.org.ua до 23:59 24 липня 2023 року, вказавши у темі листа «Тендерна пропозиція».

Тематики:

Тендер на закупівлю портативної зарядної станції ZENDURE 6438 Wh 3600Вт для літніх оздоровчих таборів у рамках, проєкту «Implementation of rehabilitation and recovery summer camps for at least 700 children and their parents affected by the war in Ukraine» («Організація реабілітаційних та оздоровчих літніх таборів для щонайменше 700 дітей та їх батьків, які постраждали від війни в  Україні»), Project (Проєкт): AA23-04 GFFO, фінансованого ChildFund Deutschland e.V.  в рамках проекту за фінансової підтримки МЗС Німеччини «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні через безпечні укриття, забезпечення продовольчими і непродовольчими товарами та психосоціальну підтримку» Код проекту фонду: № UKR/Reg/TdH/2023/01.

Контактна особа: Людмила Кузнєцова, +380432694432

 

Додаток 1

Тендер на закупівлю Портативної зарядної станції ZENDURE 6438 Wh 3600Вт для літніх оздоровчих таборів у рамках проєкту: «Implementation of rehabilitation and recovery summer camps for at least 700 children and their parents affected by the war in Ukraine» («Організація реабілітаційних та оздоровчих літніх таборів для щонайменше 700 дітей та їх батьків, які постраждали від війни в Україні»).

 

КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

Я,  ____________________________________________________________________________                                                              (прізвище, ім'я, по-батькові)

 

1

Повне найменування Учасника

 

2

Код ЄДРПОУ, ІПН

 

3

Форма власності та юридичний статус

 

4

Платник ПДВ

 

5

Дата створення

 

6

КВЕД (має відповідати виду закупівлі)

 

7

Адреса

 

 

- юридична

 

 

- фактична

 

8

Телефон

 

9

Факс

 

10

Ел. пошта

 

11

Веб-сайт

 

12

ПІБ та посада керівника організації

 

13

ПІБ уповноваженого представника
Учасника на підписання документів за результатами процедури закупівлі

 

14

ПІБ та посада контактної особи

 

15

Телефон контактної особи

 

16

Ел. пошта контактної особи

 

17

Досвід роботи на ринку продажу товарів

 

 

Закупівля портативної зарядної станції ZENDURE 6438 Wh 3600Вт для літніх оздоровчих таборів

Назва товару

Кіль-кість

Ціна в грн., з ПДВ 

1

Портативна зарядна станція ZENDURE 6438 Wh 3600Вт

1 шт.

 

 

Кількість: __________________________________________________________________________________________

Сума: ____________________________________________________________________________________

Додаткові пояснення чи коментар: ____________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________

 

1, Ми погоджуємося з умовами, що Ви можете відхилити нашу чи всі пропозиції, та розуміємо, що Ви не обмежені у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для Вас умовами,

 

2, Якщо наша пропозиція буде акцептована, ми зобов'язуємося укласти договір про закупівлю не пізніше ніж через 5 банківських днів з дня акцепту пропозиції,

 

3, Загальна вартість даної комерційної пропозиції складає: ___________________________, ( ____________________ гривень ______________________________________копійок ),

 

Дата: «______» ______________________ 2023 року,

 

        _____________________________,  ПІБ посада уповноваженої особи Учасника

 

Комерційна пропозиція надана за запитом ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» від 17.07.2023 року