Головна / Анонси / Тендер на послуги керівника проєкту

Тендер на послуги керівника проєкту

01/09/2023

Закупівля послуг керівника проєкту «School of Micro Business and Creative Technologies /Школа мікробізнесу та креативних технологій», Contract number/ Номер договору: 83437737  від 09.08.2023року:

 

Термін подачі тендерних пропозицій: з 01 по 08 вересня 2023 року

Електронна адреса: info@pard.org.ua

Види послуг: Керівник проєкту

Опис: Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» послуги керівника проєкту «School of Micro Business and Creative Technologies /Школа мікробізнесу та креативних технологій», Contract number/ Номер договору: 83437737  від 09.08.2023року.

Термін надання послуги: 6 місяців, вересень 2023 року – лютий 2024 року

Вимоги до виконавців:

Досвід керівника проєктів, координатора (керівника) організації, установи, відділу організації.

Суб‘єкт підприємницької діяльності, зареєстрований платником єдиного податку згідно чинного законодавства України та має третю групу оподаткування.

Завдання:

Керівник проєкту відповідатиме за загальне управління діяльністю проєкту у наступних областях: Вінницькій, Житомирській, Рівненській, Черкаській та Хмельницьких. Буде підтримувати контакти з офісом Німецького Товариства міжнародного співробітництва (GIZ), групами бенефіціарів, місцевою владою та іншими відповідними зацікавленими сторонами. Відповідатиме за контроль якості, управління бюджетом, загальне планування діяльності та звітність. Буде працювати протягом усього терміну проєкту (6 місяців – 440 годин),  вартість послуг 100% оплачується виконавцю, витрати виконавця: податки, соціальне страхування, медичне страхування та страхування життя оплачуються виконавцем самостійно в терміни встановлені чинним законодавством України.

Основні обов’язки:

- координація діяльності всіх учасників проєкту та здійснення контролю за реалізацією проєкту відповідно до проєктного контракту;

-  координація, контроль і управління партнерами з метою виконання контрактних домовленостей;

-  підготовка звітів та іншої документації для зовнішньої комунікації і внутрішніх користувачів;

-  забезпечення залучення працівників до реалізації проєкту;

-  контроль за дотриманням календарного план - графіка проєкту;

-  організація роботи проєктної групи (розподіл завдань, мотивація , контроль проміжних і підсумкових результатів);

-  проєктування моделей процесів, «як є», «як має бути»;

- організація впровадження системи: проведення комунікаційних і навчальних сесій, підготовка підсумкових контрольних звітів керуючому органу проєкту;

- організація взаємодії з зовнішніми учасниками проєктів (підрядниками, консультантами та ін. ) з питань впровадження проєкту.

Перелік документів для подачі на участь у тендері:

  1. Комерційна пропозиція зазначеної форми (Додаток 1).
  2. Платіжні реквізити, що дозволяють здійснити оплату послуг, відповідні КВЕДи, свідоцтво про реєстрацію (виписка з ЄДР), витяг з реєстру платників єдиного податку.

Тендерні пропозиції подавати в електронному вигляді на електронну пошту info@pard.org.ua до 23:59 08 вересня 2023 року, вказавши у темі листа «Тендерна пропозиція».

Тематики: Керівник проєкту

Контактна особа: Людмила Кузнєцова, +380432694432

 

Також до закупівлі послуг надати бланк «Комерційна пропозиція»

Бланк «Комерційна пропозиція» за лінком:

https://docs.google.com/document/d/1rtQUlvKgYDnCV-Geyf1m2YOo1Ln6rCLl/edit?usp=sharing&ouid=115660955716261664234&rtpof=true&sd=true