Головна / Новини / Створюємо добрий побут: прихистки у Барській та Северинівській громадах забезпечено технікою та гуманітарною допомогою

Створюємо добрий побут: прихистки у Барській та Северинівській громадах забезпечено технікою та гуманітарною допомогою

28/09/2022

З початку повномасштабного вторгнення на Вінниччині знайшли прихисток тисячі людей. Нині в нашій області проживають донеччани та луганчани, краматорці та харків’яни, кияни та маріупольці, херсонці та миколаївці, і ще багато людей з інших регіонів.

Починаючи з лютого, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» разом з благодійними фондами, донорами та партнерами допомагає прихисткам міста Вінниці та області, забезпечуючи технікою, кухонним приладдям, засобами гігієни та продуктами харчування.

Так, зокрема, у Северинівській громаді Благодійним фондом «Людина для людини» було організовано літній наметовий табір відпочинку для родин з дітьми, яким довелося перебувати в зоні активних бойових дій. Нещодавно цей табір отримав сучасну побутову техніку – морозильні камери та пральну машинку. Їх за сприяння передала ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» у межах проєкту «Шелтер».

«Нам не вистачало і морозильних камер, і пральної машинки. Для табору це величезна допомога, адже зберігати продукти з морозильними камерами значно простіше. Пральна машинка нам теж дуже стане в пригоді. У нас відпочивають мами з дітьми, були з дуже малими – півторарічними, тому, звісно, техніка дає більше комфорту в таборі», – зазначив директор БФ «Людина для людини» Максим Павлюк.

Подібний комплект техніки та продуктові набори передали і прихисткам для переселенців, розташованих у Барській та Северинівській громадах.

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» забезпечує технікою, продуктовими наборами та постільною білизною прихистки Вінницької області завдяки співпраці з Фондом Східна Європа у межах програми «Шелтер» за фінансової підтримки Fondation de France. Продовжуємо допомагати і створювати добрий побут для людей, які змушені були залишити свої домівки та нині мешкають у прихистках. Також у межах програми за запитом людей надається психологічна підтримка

За словами людей, які гуманітарну та психологічну допомогу – це не просто допомога, це увага та підтримка, яка сьогодні так потрібна.

«У цій нещадній війні ми багато втрачаємо, але не втомлюємося допомагати. Адже життя продовжується і варто думати про майбутнє та створювати добрий побут в рідній Україні», – наголошує Галина Сегеда, комунікаційниця Подільської агенції регіонального розвитку.

Багато що вдалося зробити завдяки співпраці з Фондом Східна Європа, який одним із перших почав надавати допомогу прихисткам, зокрема й на Вінниччині.

«Тоді, у березні, ми забезпечили електронікою та кухонним приладдям 5 прихистків Вінницької громади. Згодом у межах Програми «Шелтер» забезпечили прально-сушильними машинами та кухонним обладнанням ще 5 прихистків – у Вінницькій, Сутисківській та Агрономічненській громадах. Нині наша співпраця з Фондом Східна Європа триває», – розповідає пані Галина.