Головна / Новини / Стіни ДонНУ перетворили на креативний і надихаючий простір

Стіни ДонНУ перетворили на креативний і надихаючий простір

23/12/2017

Сьогодні, 23 грудня, у Донецький національний університет імені Василя Cтуса відбулася довгоочікувана подія - мистецький форум «Творимо Україну: міжкультурний діалог у стінах Стусівського
університету»!

Ректор ДонНУ імені Василя Стуса Роман Гринюк урочисто відкрив галерею наших мрій "Гуляючи коридорами Стусівського університету у Вінниці".

Екскурсією креативними коридорами розпочався мистецький форум, що продовжився у родинному колі.

Проректор Тетяна Нагорняк розпочала урочисту частину форуму, створивши атмосферу родинності та тепла.

Партнери проекту - перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко та заступник Вінницького міського голови Владисла Скальський привітали учасників форуму, переможців конкурсу та висловили слова вдячності ДонНУ імені Василя Стуса.

Були відзначені автори 23 ідей, що знайшли своє втілення у муралах на стінах ДонНУ імені Василя Стуса. Ректор Роман Гринюк та прес-секретар Подільська Агенція Регіонального Розвитку Галина Сегедавручили авторам ідей вежі Вінниці, сувенірні подарунки та грошові призи. Адже ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" (голова Правління - Величко Наталія Геннадіївна) була співініціатором конкурсу і виділила частину ресурсів для призового фонду.

Слова подяки лунали на адресу команди художників, що протягом двох місяців втілювала мрії у стінах під керівництвом творчого куратора Олександра Нікітюка.

Нарешті стали відомі імена переможців - авторів ідей:
Перше місце з грошовою премією у розмірі 5 000 грн отримав автор ідеї «Наші молодші наукові співробітники», Олексій Левченко.
Друге місце з грошовою премією у розмірі 3 000 грн отримала автор ідеї «Фізика – легко з Котом», Тетяна Луцюк
Третє місце з грошовою премією у розмірі 2 000 грн отримав автор іде «Рімейк на тему «Твори себе сам», Олександр Никитюк.

Декани трьох факультетів Alexander ShendrikАртем БаевОлег Тимчук (Oleg Tymchuk) зазначили, що тепер атмосфера на факультетах надзвичайно надихаюча та творча.

Також відбулася презентація відеоролику «Ми – громадяни!» – конкурсної роботи студентів Стусівського університету, що перемогла на відкритому конкурсі короткометражного кіно та відеороликів, присвячених правам людини (м. Миколаїв).

Завершився форум мистецьким флешмобом "Малюємо думки"!

Прес-служба ДонНУ імені Василя Стуса