Головна / Новини / Стажування у Верховній Раді

Стажування у Верховній Раді

16/05/2014

Програма USAID «РАДА» запрошує молодь на регіональні презентації Програми стажування у Верховній Раді України

Напередодні старту щорічного конкурсу для молоді щодо участі у 8-місячній Програмі стажування у Верховній Раді України 2014–2015 рр. ГО «Ліга інтернів» за підтримки програми Агентства США з міжнародного розвитку «РАДА: підзвітність, відповідальність, демократичність» розпочинає інформаційну кампанію в регіонах України.

Програма стажування має на меті надати молодим громадянам України (віком до 29 років) можливість стати стажерами у комітетах та Апараті Верховної Ради України ВРУ, отримати відповідний досвід роботи, створюючи передумови для власного професійного зростання і успішної суспільно-політичної діяльності. Відбір учасників Програми відбувається у два етапи: подання анкети та співбесіда з фіналістами за результатами. 
Представники громадської організації «Ліга інтернів», що об’єднує випускників Програми стажування у ВРУ, проводитимуть презентації в різних регіонах України з 16 травня по 2 червня 2014 року. Презентації розпочнуться 16 травня у провідних ВНЗ Києва, а саме: Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» та Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Наступні презентації відбудуться з 19 по 21 травня 2014 року у Вінниці, Тернополі, Кам’янець-Подільському З 23 травня по 2 червня презентації відбудуться у Черкаському національному університеті ім. Богдана Хмельницького, Дніпропетровській академія митної служби України, Кіровоградському національному технічному університеті, Запорізькому національному університеті та Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Завершує тур 4 червня презентація у Київському національному університеті «Києво-Могилянська академія».

Докладніше про розклад проведення презентацій у регіонах та столиці, а також про умови подання заявок на участь можна дізнатися на сайті Ліги інтернів http://interns.org.ua/
Контактною особою презентаційної кампанії від ГО «Ліга інтернів» є Катерина Садохіна (096-025-64-03), ketrinstyle@gmail.com. У графіку можливі зміни. Стежте за інформацією на сайті. Форма заявки для участі в презентації Програми стажування знаходиться за лінкомhttps://docs.google.com/forms/d/17qyuJZdTJOvqCFEYjmPxisKIrEWWxxkmKYjtF-zZ4DA/viewform