Головна / Новини / Стартувало офлайн навчання у «Школа мікробізнесу та креативних технологій»

Стартувало офлайн навчання у «Школа мікробізнесу та креативних технологій»

18/10/2023
26 жовтня «за парти сіли» 20 жінок, які навчатимуться основам бізнесу через опанування теоретичного матеріалу. А ще – на практиці виготовлятимуть декоративні прикраси та ознайомляться з психологією лідерства та ефективними інструментами продажів.
 
Розпочали з тренінгів на тему бізнес-процесів. Разом з кандидатом економічних наук, доцентом, сертифікованим бізнес-тренером Олександром Трегубовим учасниці школи дізнаються про поняття креативної економіки, креативні індустрії, актуальні напрямки розвитку креативного бізнесу, успішні проєкти в галузі креативних індустрій, що реалізовані внутрішньо переміщеними особами, розробляють дорожню карту заснування власної справи у сфері креативних індустрій та здобувають інші нові знання.
 
Як зазначає Олександр Трегубов, Школа мікробізнесу для жінок – це не просто навчальний простір, але й виток натхнення, де кожна учасниця знаходить сили для реалізації своєї бізнес-ідеї.
 
«Тут кожна жінка отримує інструменти та підтримку для того, щоб перетворити свій потенціал у реальний бізнес. Тут жінки навчаються не лише підприємництву, а й вірі в себе та свої мрії», – каже пан Олександр.
 
Загалом у Школі заплановано 25 занять, після чого учасниці матимуть знання та навички і зможуть започаткувати власну справу.
 
А ось кілька перших відгуків від учасниць Школи:
 
«Маю вже бізнес-ідею і найближчим часом почну з нею працювати: збирати інформацію, зокрема й про конкурентів, шукатиму постачальників матеріалів, визначатимуся з клієнтами (намалюю собі портрет клієнта), подумаю про пошук партнерів для колаборації»
 
«Мої враження після перших занять – приємне спілкування, почуті цікаві думки інших людей та зрозуміле викладання навчального матеріалу»
 
«Що мені найбільше сподобалося на перших заняттях Школи мікробізнесу – це практична користь і системність викладення інформації, легкість сприйняття, дружня і тепла атмосфера, практичні заняття»
_____________________________________________________________________________________
Тренінги відбуваються в межах проєкту «Школа мікробізнесу та креативних технологій», що реалізується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та фінансується Федеральним урядом Німеччини і підтримується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH