Головна / Новини / Стартуємо з новим проєктом під назвою «Мости економічного розвитку»

Стартуємо з новим проєктом під назвою «Мости економічного розвитку»

13/12/2022

Мета проєкту – допомогти у розширенні послуг для підтримки мікропідприємств, що постраждали від повномасштабного вторгнення та перемістилися у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області.

Переміщені підприємства мають багато проблем і потребують експертної підтримки під час і після процесу переміщення, щоб відновити роботу. Серед найпоширеніших проблем переміщеного бізнесу – відновлення втрачених ланцюгів поставок, розробка бізнес-стратегії та оформлення документів для виходу на ринок ЄС. Щоб задовольнити ці критичні потреби, багато місцевих та загальнонаціональних організацій надають консультаційну підтримку підприємствам щодо переміщення. Однак нині не достатньо контакт-центрів, які б надавали негайні та довгострокові консультації, підтримку та інформацію підприємствам для вирішення проблем і питань переїзду.

Саме тому ми будемо працювати над завданнями:

  1. Створення кол-центру, який надаватиме консультаційну підтримку переміщеним мікро, малим та середнім підприємствам (ММСП).
  2. Впровадження навчальних сесії «Швидкий старт» з управління бізнесом, нових ланцюжків поставок, новітніх підходів до інтеграції та ваучерну програму «Релокація: нові можливості» для ММСП, які переміщуються. Ця підтримка ММСП включатиме надання консультацій щодо сертифікації, брендингу, маркетингових досліджень і розвитку маркетингу.
  3. Встановлення зв’язків між переміщеними українськими ММСП та європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями за допомогою зустрічей «бізнес для бізнесу» (B2B) і сприяння їхньому співробітництву.

Тож запрошуємо до співпраці!

Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.