Головна / Анонси / Стан та перспективи розбудови електронного урядування та адмінпослуг у 100 найбільших містах України

Стан та перспективи розбудови електронного урядування та адмінпослуг у 100 найбільших містах України

15/12/2015

15 грудня о 10:30 у прес-центрі УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: «Стан та перспективи розбудови електронного урядування та адмінпослуг у 100 найбільших містах України». 

Під час прес-конференції будуть представлені результати моніторингу використання інструментів е-урядування в 100 найбільших містах України.

Дослідження реалізоване коаліцією неурядових організацій: ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, Асоціація органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування «України», ГО «Європейський діалог», Громадянська мережа «ОПОРА».

Метою моніторингу є визначення ступеня використання в діяльності органів місцевого самоврядування елементів електронного урядування для забезпечення оперативного та безперешкодного інформування населення, сприяння прозорості місцевої політики та протидії корупції, зростання якості надання адміністративних послуг, активізації громадськості та її залучення до суспільно-політичних процесів. Це вже третій щорічний моніторинг, реалізований коаліцією громадських організацій з ініціативи ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

В рамках моніторингу був сформований рейтинг органів місцевого самоврядування у сфері використання елементів та технологій електронного урядування.

Чи ефективно використовуються сучасні інформаційні технології в муніципальних органах влади? Які зміни відбулись у порівнянні з минулорічними моніторингами? Чи готові міста до надання адміністративних послуг в електронному режимі? За якою методологією здійснювалось дослідження?

На ці та інші питання дадуть відповіді учасники прес-конференції:

  • Олександр Риженко, Державне агенство з питань е-урядування;
  • Олег Левченко, Асоціація міст України;
  • Андрій Яскевич, Національна академія державного управління при Президентові України;
  • Оксана Гречко, Муніципально-громадський центр електронного урядування