Головна / Новини / Спільно з партнерами забезпечуємо Шелтери необхідним обладнанням

Спільно з партнерами забезпечуємо Шелтери необхідним обладнанням

25/03/2022

Протягом  місяця уся Україна живе у напрузі та суцільному позачассі – ми не пам’ятаємо, який день тижня, у нас немає слів «вихідний», «обідня перерва» чи «відпочинок». Ми просто всі разом рахуємо дні від початку повномасштабної війни, чекаємо почути, що люди живі, а ще віримо у перемогу.

В умовах війни об'єдуємо наші зусилля щодо надання допомоги та гуманітарного забезпечення потреб людей, які постраждали в результаті військових дій та зупиняються у Вінниці. Ми взяли під свою опіку два Шелтери та підписали Меморандум про співробітництво з двома навчальними закладами у Вінниці. Також допомагаємо Шелтеру в Агрономічненській громаді.

Ми постійно спілкуємося з керівництвом Шелтерів та знаємо про потреби. Завдяки співпраці з Фондом Віктора Пінчука вдалося забезпечити Шелтери необхідною технікою (прально-сушильні машини, кухонне обладнання) та розхідними матеріалами (пральний порошок і пом’якшувач).

Завдяки спільній допомозі сотні людей отримують комфортніші умови перебування в Шелтерах. А ще ми маємо позитвні відгуки від людей, які перебувають у таких місцях.

Наприклад, Ольга (ім’я змінено для захисту персональних даних) приїхала до Вінниці з двома дітьми: 4-річним сином і 5-місячною донькою і перебуває в одному з Шелтерів. Ольга розповідає: «Нам вдалося виїхати з Києва, коли снаряд потрапив у сусідній будинок. Ми приїхали до Вінниці і тут вперше за кілька тижнів ми з дітьми змогли спокійно спати. Ми цінуємо гостинність вінничан та їх турботу. Ми раді, що Притулки обладнані кухонним приладдям та пральними машинами, що дозволяє нам жити тут і почувати себе комфортніше. Дякую всім, хто підтримує і допомагає, тим, хто не залишив мене та багатьох інших під час війни».

Разом до перемоги!