Головна / Новини / Електронний документообіг, вебінар про кібербезпеку та гра «Електронна держава»: «Space Tech Fest» у Житомирі

Електронний документообіг, вебінар про кібербезпеку та гра «Електронна держава»: «Space Tech Fest» у Житомирі

04/10/2019

3 жовтня у Державному університеті «Житомирська політехніка» відбувся Фестиваль науки і техніки «Space Tech Fest».

У межах Фестивалю кафедрою економічноі безпеки, публічного управління та адміністрування було організовано локацію «Лабораторія «Е-Демократії».

Під час роботи локації презентувалися тематичні відео на теми е-урядування, е-документообігу, кібербезпеки, проводилася інтерактивна гра «Електронна держава».

Спільно з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» проведено вебінар для учасників заходу «Що таке кібербезпека?», спікером якої був волонтер Корпусу Миру в Україні Джонатан Кларк.

Також Житомирська міська рада представила платформу електронного документообігу.

За словами одного з організаторів локації, заступника завідуючого кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування, старшого викладача кафедри економічної безпеки, публічного управління та адміністрування, кандидата економічних наук Віталія Кучменка, презентація Лабораторії «Е-Демократії» є свідченням невпинного розвитку і реалізації прогресивних реформ в Україні та залучення до них сучасних технологій.

«Зацікавленість молоді даною локацією свідчить про готовність майбутніх поколінь працювати і творити у цивілізованій, прогресивній українській державі», - наголосив Віталій Кучменко.