Головна / Новини / Що таке Координаційний центр-прихисток у місті Вінниця та які його переваги

Що таке Координаційний центр-прихисток у місті Вінниця та які його переваги

25/07/2022
Координаційний центр ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» створює в одному з найбільших прихистків міста Вінниця – Державному навчальному закладі «Центр професійно-технічної освіти №1 м. Вінниці».
 
Такий центр, зокрема, стане майданчиком для співпраці між шелтерами м. Вінниця та місцем для спілкування та інтеграції ВПО. Тут об’єднуватимуться експерти та експертки, активісти та активістки, представники і представниці громадських організацій та влади і люди, які переїхали із зони гострого військового конфлікту.
 
Також Координаційний центр сприятиме самоорганізації та координації прихистків, налагодженню процесів допомоги та взаємної підтримки. Він виконуватиме низку функцій щодо пошуку рішення на запит усіх прихистків Вінниці щодо забезпечення харчування, засобів гігієни та інших базових потреб вимушено переміщених осіб.
 
Для облаштування Координаційного центру виділено приміщення бібліотеки. А для забезпечення його функціонування буде закуплено мультимедійне обладнання та меблі.
 
Крім того, у Координаційному центрі на постійній основі буде знаходитись адміністратор, який надаватиме інформацію вимушено переміщеним особам, за запитом.
 
Що таке Координаційний центр-прихисток у місті Вінниця?
 
Це безкоштовний майданчик для спілкування вимушено переміщених людей та взаємодії з представниками і представницями міста.
 
У центрі працюватимуть координатори, які допомагатимуть знаходити відповіді на питання, які виникатимуть у вимушено переміщених людей, зокрема діятиме система координації та переадресації для отримання фінансової допомоги, включаючи юридичні консультації, послуги психолога та інші.
 
Простір буде обладнаний інтернетом та технікою, тому можна буде скористатися цими послугами. Координаційний центр стане місцем для відділеної роботи, дозвілля, комунікації з рідними.
 
Також у Координаційному центрі буде можливість проводити лекції, тренінги, майстер-класи та інші активності.
 
 
Переваги Координаційного центру:
 
- Центр буде обладнаний ноутбуками, тому вимушено переміщені люди зможуть ними користуватися для спілкування з рідними, пошуку роботи тощо.
- У Центрі буде можливість проводити зустрічі, тренінги, майстер-класи тощо.
- Центр стане майданчиком для спілкування вимушено переміщених людей між собою та з представниками і представницями міста.
- У Центрі працюватимуть адміністратори, які надаватимуть відповіді на питання (отримання допомоги, юридичні консультації, психологічні консультації тощо).
 
У Координаційному центрі працюватимуть админістратори.
 
А хороший, приємний, витривалий, клієнтоорієнтований адміністратор – це дуже важливо. У прихистках постійно можуть трапитися різні ситуації, і адміністратор допоможе їх вирішити.
 
Наші адміністратори будуть:
 
- забезпечувати роботу з ефективного і культурного обслуговування відвідувачів;
- створювати комфортні умови;
- приймати пропозиції від відвідувачів для того, щоб покращити їх перебування у коворкінгу;
- вживати заходів щодо запобігання і ліквідації конфліктних ситуацій;
- збирати нформацію від ВПО для визначення їх потреб;
- здійснювати координацію та переадресацію для отримання різних видів допомоги для ВПО;
- інформувати про проведення тренінгів, лекцій, майстер-класів та інших активностей;
- поширювати інформацію про зустрічі робочих груп, які включатимуть представників влади, бізнесу, адміністрації шелтерів, ВПО;
- інформувати керівництво, про наявні недоліки в організації обслуговування відвідувачів, вживати заходів щодо їх ліквідації.