Головна / Анонси / Семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування»

Семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування»

25/06/2014

25 червня у місті Вінниця за адресою вул. Червоних партизан, 7 відбудеться семінар «Формування мережі громадських інформаційних центрів в сфері е-урядування».

Захід відбудеться в рамках проекту ГО «Європейський діалог»  «Громадські інформаційні центри у Вінницькiй, Закарпатськiй, Львівськiй та Рівненськiй областях – II етап» .

Учасниками семінару стануть громадські організації, бібліотеки, органи місцевого самоврядування міст Вінниця, Жмеринка, Бар, Крижопіль, Іллінці, які були відібрані на конкурсній основі з метою формування громадських інформаційних центрів на території Вінницької області.

Під час семінару буде розглянуто проблематику розвитку системи електронного урядування в Україні на всіх рівнях державного управління, проведено практичні заняття з використання діючих он-лайн ресурсів, розглянуто кращі напрацювання в сфері електронного урядування на рівні муніципалітетів.

Семінар стане лише першим з трьох, запланованих в рамках проекту, про які буде повідомлятися додатково.

Довідково. Основні цілі проекту: Розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування (е-урядування) національного, регіонального та місцевого рівнів серед різних груп населення в сільській місцевості

Підготовка місцевих консультантів, здатних навчити мешканців користуватися послугами е-урядування

Розвиток мережі 20 інформаційних центрів громад на базі локальних НУО, сільських бібліотек за активної участі громад та органів місцевого самоврядування на рівні малих містечок та сіл 4-х областей України.