Головна / Новини / «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду»

«Розвивай свій бізнес – розвивай громаду»

24/12/2012

26.12.2012 об 11:00, у приміщенні «Вінницького прес-клубу», за адресою вул. Соборна 68, відбудеться прес-конференція, на якій буде представлено умови конкурсу «Розвивай свій бізнес – розвивай громаду», що оголошується консорціумом партнерів у складі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та ГО «Обласна спілка підприємців «СТІНА».

Проект спрямований на створення нових робочих місць, вдосконалення знань та навичок керівників існуючих підприємств, поширення інформації щодо сутності соціального підприємництва розвиток регіону та сприяння розвитку соціальних підприємств в Україні.

«Соціальне підприємство» - це бізнес, що окрім створення фінансового прибутку переслідує соціальні цілі та спрямовує прибутки на саморозвиток, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем.

Протягом проекту, буде підтримано бізнес-плани розроблені малими підприємствами та підприємствами-початківцями (що налічують до 10 працівників та мають стаж діяльності до трьох років) шляхом надання їм у користування комплектів обладнання, на умовах безоплатної позички.

Захід відбудеться за участі: Левченко Олег (Виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»), Печалін Олександр (Голова правління ГО «Обласна спілка підприємців «СТІНА»), Коровій Валерій Вікторович ( заступник Вінницького міського голови).

За коментарями звертатися: 

Левченко Олег (Виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»)

tel./fax: +38 0432 694432
 e-mail : info@pard.org.ua