Головна / Анонси / Розвиток та пристосування громадських організацій до роботи в кризових умовах

Розвиток та пристосування громадських організацій до роботи в кризових умовах

12/04/2023
Запрошуємо представників та представниць громадських організацій та ініціативних груп до участі в онлайн конференції на тему: «Розвиток та пристосування громадських організацій до роботи в кризових умовах».
 
Захід відбуватиметься 18 квітня з 11 по 13 годину на платформі Zoom.
 
Під час заходу йтиметься про виклики та умови, в яких нині доводиться працювати громадським організаціям та ініціативним групам, та про те, як пристосовуватися до цих умов і діяти максимально ефективно з користю для організації і для громади.
 
Для участі у конференції просимо зареєструватись до 16:00 години 17 квітня 2023 року за посиланням https://forms.gle/yBrAEcpB4y5S2HNz6
 
Після реєстрації буде надіслано програму та посилання, за яким зможете перейти на конференцію Zoom.
 
За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +380977052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com
 
Захід відбуватиметься в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.