Головна / Анонси / Розпочинаємо цикл B2B зустрічей для підприємців

Розпочинаємо цикл B2B зустрічей для підприємців

09/02/2023

У межах ініціативи «Мости економічного розвитку» Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» розпочинає цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Перша B2B зустріч відбудеться 11 лютого 2023 року об 11.00 на платформі ZOOM.

Тема зустрічі: «Сільськогосподарське виробництво: перспективи експортно-імпортних відносин».

Спікер - Кшиштоф Плончик, здобув MBA в Інституті економічних наук Польської Академії Наук, має досвід роботи у сфері продажу продукції сільського господарства і закупівель, залізничної та автомобільної логістики в різних країнах світу. Кшиштоф займається консультаційною діяльністю у сільськогосподарській та енергетичній сфері (пелети, вугілля, кокс, антрацит), паливо, металургійна продукція тощо та готовий поділитися своїм підприємницьким досвідом з українськими бізнесами.

Для участі у B2B зустрічі просимо реєструватися за посиланням: https://cutt.ly/Q3iRsNp

Зареєстровані учасники отримають посилання на зустріч.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.