Головна / Анонси / Ірина Вікирчак: Використання культурних подій для створення привабливого іміджу міста

Ірина Вікирчак: Використання культурних подій для створення привабливого іміджу міста

19/03/2015

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку»

Зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі 

Ірини Вікирчак

Використання культурних подій для створення привабливого іміджу міста

19 березня 2015 року о 18 годині
в приміщенні Галереї «ІнтерШик»

(вул. Архітектора Артинова, 12-а; 4-й поверх)

 

Під час лекції будуть розглянуті літературні події Польщі і їхній вплив на імідж міст, як польський досвід брендування міст за допомогою культурних, зокрема, літературних, подій можна застосувати в Україні і які переваги отримає Вінниця, маючи власну цікаву літературну подію європейського рівня. 

Ірина Вікирчак – менеджерка культурних проектів, автор ідеї та директор Міжнародного фестивалю оповідання «Intermezzo» (Вінниця, 22-24 травня 2015), куратор літературних турів до Польщі Cultour.ua, екс-директор Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz (м.Чернівці, 2010-2013).

Учасниця воркшопів про брендинг міст та фестивальних майстерень, лектор літературних шкіл на теми фанрайзингу у культурному секторі та міжнародної культурної співпраці. У різний час отримувала стипендії на навчання  у Німеччині та США, у 2014 стала стипендіаткою програми Міністра культури Польщі Gaude Polonia.

 

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в  культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.