Головна / Анонси / Публічне обговорення Концепції розвитку електронної демократії

Публічне обговорення Концепції розвитку електронної демократії

25/03/2017

У суботу, 25 березня об 11 годині у Центрі інновацій в електронному урядуванні Вінницького національного технічного університету (8 корпус, вул. Хмельницьке шосе, 95) відбудеться регіональне громадське обговорення Проекту Концепції розвитку електронної демократії в Україні та Плану заходів з реалізації першого етапу її виконання.

Спікери:

Олександр Риженко, Голова Державного агентства з питань електронного урядування України 

Софія Сакалош, керівник проекту «Лабораторія електронної демократії» ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

Сергій Карелін, експерт відділу бюджетної політики Центру «Ейдос»

Зареєструватися на захід ви може за посиланням: https://goo.gl/forms/vvSKdW7DH1nwkSJF2  

Проект Концепції та Плану заходів розроблений Коаліцією з розвитку електронної демократії в Україні, створеної на базі групи «Електронна демократія» Реанімаційного пакету реформ, спільно з Державним агентством з питань електронного урядування України на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2016 року № 909-р «Про затвердження плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2016-2018 роках».

Мета: ознайомити громадськість із Концепцією та Планом заходів, впровадженими та запланованими процесами й інструментами електронної демократії в Україні; обговорити зміст документів із зацікавленими стейкхолдерами для посилення регіональної складової пропонованих ініціатив.

Наразі з Проектом Концепції та Плану заходів можна ознайомитись за посиланням: http://www.e.gov.ua/sites/default/files/proekt_koncepciyi_z_e-demokratiyi_.pdf  

Публічне обговорення Концепції та Плану заходів в режимі он-лайн з можливістю вносити пропозиції буде забезпечено на відкритому інформаційному ресурсі ГО «Електронна демократія».

Після завершення публічних консультацій доопрацьовані Концепція та План заходів будуть презентовані в Клубі Кабінету Міністрів України.

 

Захід відбуватиметься у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта та Програми (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією.

Партнери заходу: Державне агентство з питань електронного урядування України, Вінницький національний технічний університет, Вінницька міська рада