Головна / Новини / Проведення у Вінниця одноденної конференції

Проведення у Вінниця одноденної конференції

11/12/2012

22 грудня ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Вінницькою міською радою та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» організовують одноденну конференцію «Електронне врядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України: партнерство влади та НУО». Захід розпочнеться о 10.00 в конференц-залі Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 59.

Конференція буде проведена в рамках проекту «Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування», підтриманого Міжнародним фондом «Відродження».

Метою організації заходу є підведення підсумків проекту, обговорення теперішнього стану та перспектив взаємодії органів місцевого самоврядування та неурядових організацій у напрямку впровадження та розвитку системи електронного урядування та електронної демократії в містах України. Як результат проведення конференції, буде підготовлено резолюцію щодо співпраці органів місцевого самоврядування та неурядових організацій у напрямку розвитку публічного електронного урядування.

Під час конференції будуть розглянуті наступні питання:

1. Використання інструментів електронного урядування як шлях до формування влади, відкритої для громадян.

2. Роль неурядових організацій у розвитку електронної демократії.

3. Підсумки проекту "Формування партнерства громадськості та органів місцевого самоврядування у сфері розвитку публічного Е-урядування".

До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, задіяні та зацікавлені у розвитку е-урядування. Зокрема, представники таких міст як Київ, Вінниця, Миколаїв, Харків, Славутич, Херсон, Кременчук, Новоград-Волинськ, Бориспіль, Луцьк, Чернігів, Бердянськ, Южне та інші.

В рамках заходу передбачається проведення брифінгу з 13.00 до 13.30 у приміщенні конференц-зали Вінницької міської ради (вул. Соборна, 59).

Учасники брифінгу:
Зубко Діана, менеджер програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження»
Левченко Олег, виконавчий директор ГО «Подільска агенція регіонального розвитку»
Риженко Олександр, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради
Науменко Тетяна, директор муніципально-громадського центру «Е-урядування»

За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (096) 9484421. Контактна особа –

Науменко Тетяна.

ВОГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

(0432) 69 44 32

info@pard.org.ua