Головна / Новини / Проведення у м. Вінниця круглого столу "Електронне урядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України"

Проведення у м. Вінниця круглого столу "Електронне урядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України"

26/03/2012

     

Вінницька міська рада спільно з громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» 10 квітня (вівторок) організовують круглий стіл "Електронне урядування та електронна демократія в муніципальних утвореннях України", присвячений початку реалізації проекту щодо створення у м. Вінниця муніципально-громадського центру «Е-урядування» (МГЦЕУ). Захід розпочнеться о 10.00 у приміщенні конференц-зали Вінницької міської ради за адресою:вул. Соборна, 59, ІІІ поверх (місце проведення заходу уточнюється, у випадку змін учасники будуть проінформовані зазделегідь).

Метою проведення круглого столу є формування експертного середовища, орієнтованого на розвиток е-урядування та спроможного підготувати рекомендації для муніципалітетів щодо стратегії, стандартів розвитку е-урядування в територіальних громадах України, забезпечити участь громадських організацій у формуванні локальних політик стосовно його впровадження.

Під час заходу обговорюватимуться наступні питання:
Стан розвитку е-урядування в територіальних громадах України;
Питання доступності та ефективності е- урядування в Україні;
Формування клубу «Е-урядування» (групи експертів, що безпосередньо та дистанційно сприятимуть підвищенню загальної компетентності у відповідній сфері), який діятиме при МГЦЕУ;
Узгодження навчальних програм МГЦЕУ (обговорення тематики навчальних модулів, залучення експертів до проведення вебінарів, веб-конференцій, веб-презентацій, розробки окремих продуктів, консультацій).

Модераторами заходу будуть Олег Левченко, виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Олександр Риженко, директор департаменту інформаційних технологій Вінницької міської ради.

До участі у круглому столі запрошуються представники органів місцевого самоврядування та неурядових організацій, задіяніта зацікавлені у розвитку е-урядування. Захід триватиме з 10.00 до 18.00. Участь у круглому столі безкоштовна. Вартість квитків (не дорожче купейного вагону) буде відшкодовано. Орієнтовна кількість учасників – 25 осіб. Заявки щодо участі у заході (див. нижчеаплікаційну форму) надсилайте на адресу o.grechko.pard@gmail.com до 2 квітня2012 р. Остаточно список учасників буде визначено 3 квітня, про що усі заявники будуть проінформовані. За більш детальною інформацією звертайтесь за тел. (097) 7406696. Контактна особа – Оксана Гречко.