Головна / Новини / Проєкт «Шелтер» реалізовують на Вінниччині та інших регіонах

Проєкт «Шелтер» реалізовують на Вінниччині та інших регіонах

16/03/2022

Перші три громадські організації з Івано-Франківської, Львівської та Вінницької областей отримали фінансування від Фонду Східна Європа для допомоги вимушеним переселенцям у межах проєкту «Шелтер».

Ними стали:

  • «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття». В межах проєкту організація займається закупівлею та переданням обладнання (бойлери, санітарні комплекти, душові кабіни, генератор) для прихистків у Спаській, Матеївецькій, Дубівській ТГ Івано-Франківської області, що допоможе забезпечити перебування 150 тимчасово переміщених жінок та дітей.
  • «Львівський регуляторний хаб» підтримає вимушено переміщених осіб на території Львівської області, та допоможе з транспортуванням, евакуацією, координацією допомоги, закупить продовольство, воду, ліки відповідно до потреб ВПО. 
  • «Подільська агенція регіонального розвитку» допомагатиме людям, які прибули до Вінниці з «гарячих точок»: забезпечить два тимчасові притулки технікою для покриття гігієнічних потреб (пральні машини, засоби для прання, сушарки) та можливостей для харчування (дрібна кухонна техніка), щоб підвищити рівень комфорту вимушених переселенців. 

Дізнатися більше та фінансово допомогти в реалізації проєкту «Шелтер» можна за посиланням: https://bit.ly/Shelter_Project_UKR 

Джерело: Фонд Східна Європа