Продовжується навчання у Львові в межах триденного тренінгу на тему: «Відновний менеджмент громад. Цілі, стратегія, планування».
Під час другого дня заходу учасники і учасниці дізнаються про методику аналізу та оцінки поточного стану громади, економічну та соціальну стійкість, базові підходи до місцевого економічного розвитку та інші питання, які стосуються місцевого економічного розвитку громад.
«Щиро дякую за запрошення стати учасником проєкту «Майстри змін, що має на меті, зокрема, сформувати відповідальне ставлення та компетенції щодо відповідального відновлення, яке буде передумовою трансформації нової України. Перший етап – навчання, яке розпочалося вчора у Львові. Шлях до відновлення та зміцнення громад починається з розуміння основ, і це саме те, у що ми занурилися в перший день тренінгу. Надихає бути в оточенні пристрасних людей, які віддані справі змін. Ми не просто плануємо, ми формуємо майбутнє», – зазначає один із учасників заходу Олександр Трегубов.
У межах навчання вже сформовано 4 робочих групи, які з робочими візитами протягом березня-квітня 2024 року відвідуватимуть громади Херсонської, Запорізької, Миколаївської областей та спільно з представниками громад розроблятимуть проєкти розвитку для 16 громад зазначених областей.
Нагадуємо, що 20 активістів та активісток були відібрані до участі у проєкті та стануть «Майстрами змін». У лютому – березні 2024 року для них ще буде організовано вісім онлайн-тренінгів. До навчання увійдуть такі теми: управління проєктами, соціальна інтеграція, післявоєнна соціальна психологія, дослідження та комунікація місцевої громади, інженерно-технологічні проєкти, етика, забезпечення якості, боротьба з корупцією, джерела коштів для проєктів відновлення та нормативи витрат, фінанси та бюджетування, соціальна згуртованість.
А 14-15 березня 2024 року у Івано-Франківську відбудеться дводенна офлайн-сесія. Навчання проводитиме команда агенції соціальних проєктів Platfor.ma. Воно буде присвячене ефективній комунікаційній стратегії, взаємодії з медіа та аудиторією та методикам креативного сторітелінгу. Метою навчання буде посилити спроможності учасників комунікувати про свою роботу та зміни у громадах.
Публікацію підготовлено в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID « UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні»