Головна / Анонси / Продовжено тендер на пошук тренерів для проведення тренінгів у 20-ти громадах Сумської та Чернігівської областей

Продовжено тендер на пошук тренерів для проведення тренінгів у 20-ти громадах Сумської та Чернігівської областей

17/05/2024

Громади Сумської та Чернігівської областей знаходяться під тиском ворога і щоденні обстріли формують певну загрозу та відчуття небезпеки. Саме тому Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку», яка має досвід підготовки Планів безпеки для громад та громадських організацій, організовує для представників і представниць громад тренінги з фізичної та інформаційної безпеки і домедичної підготовки, що відбуватимуться в межах проєкту «Security Compact».

Запрошуємо тренерів, які мають компетенцію та навики викладання для проведення навчання, зокрема, одноденні тренінги для 20 громад з чоритьох напрямків (лотів):

  • Навчання з фізичної безпеки (офлайн);
  • Навчання з першої домедичної допомоги (офлайн);
  • Онлайн навчання з цифрової безпеки.

Тренінги здійснюватимуться за відповідним графіком та з узгодженням з тренерами. Для попередньої синхронізації буде проведено координаційні зустрічі та узгодження методичного матеріалу.

Проведені тренінги забезпечуватимуть підготовку до формування Планів безпеки для громад, формування відповідної компетенції для відповідальних осіб у громадах за безпеку та лідерів громад.

Запрошуємо зголоситися всіх, хто має досвід викладання або відповідні компетенції в даній сфері. Зі свого боку  ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» гарантує конкурентну оплату праці, за кожен тренінг окремо. В рамках цієї роботи буде працювати не менше двох тренерів за кожним напрямком.

Для участі потрібно підготувати документи відповідно до тендерної пропозиції та резюме.

Крайній термін подачі резюме та пропозиції: 10 червня 2024 року

Критерії оцінки та перелік документів знаходяться в оголошенні, що додається.

За додатковою інформацією звертатися до ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за електронною поштою: info@pard.org.ua або за телефоном +380637770250 Олег Левченко

Оголошення (тренери для громад Сумської та Чернігівської областей)

 

Заходи організовуються в межах проєкту «Security Compact», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.