Головна / Анонси / Презентація аналітичних висновків щодо діяльності ЦНАП у місті Вінниця

Презентація аналітичних висновків щодо діяльності ЦНАП у місті Вінниця

01/12/2014

ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» та Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують журналістів відвідати презентацію аналітичних висновків щодо діяльності Вінницького ЦНАП. Захід відбудеться 1 грудня у Вінниці за адресою вул.. Червоних партизан, 7 (конференц-зала ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»).

Під час заходу експерти представлять загальну оцінку діяльності Центрів надання адміністративних послуг в Україні, зокрема, результати моніторингу діяльності ЦНАП у Вінниці.

До участі в заході запрошені представники Центру надання адміністративних послуг у м. Вінниця.

Дата: понеділок, 1 грудня

Час: 11.00

Місце: конференц-зала ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», вул.. Червоних партизан,7.

 Довідково: Моніторинг діяльності Вінницького ЦНАП здійснюється ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та ЧММГО «Поліський фонд міжнародних та регіональних досліджень» в рамках проекту «Асоціація регіональних аналітичних центрів (АРАЦ): інструмент для підвищення ефективності управління в регіонах України» протягом вересня 2013 року та вересня 2014 року».

 «Ця публікація була підготовлена за фінансової підтримки Європейського Союзу. Відповідальність за зміст даної публікації покладається виключно на ГО «Подільська агенція регіонального розвитку». Інформація, наведена в даній публікації, ні за яких обставин не може розглядатися як така, що відбиває позицію Європейського Союзу».