Головна / Анонси / Прес-конференція та Відкрита лекція Адама Міхніка

Прес-конференція та Відкрита лекція Адама Міхніка

10/03/2015

Запрошуємо на прес-конференцію польського громадського діяча, засновника і головного редактора «Ґазети Виборчої» Адама Міхніка

Прес-конференція відбудеться в середу, 11 березня о 15:00 в приміщенні музею Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 12).

Акредитація жуналістів: ivkina@vostok-sos.org; (066) 64 39 188.

Після прес-конференції відбудеться Відркрита лекція на тему: "Досвід демократичних реформ в Польщі: як він може бути використаний в сучасній Україні. Роль медіа в процесі демократичної трансформації".

Відкрта лекція відбудеться о 17:00 в приміщенні музею Тараса Шевченка (м. Київ, бульвар Т. Шевченко, 12). Вхід вільний.

Подія на Фейсбук

Адам Міхнік - польський громадський діяч, публіцист, дисидент, політв’язень, активіст профспілкового руху «Солідарність», засновник і головний редактор найвпливовішого польського друкованого видання «Ґазета Виборча». Лауреат премії «За свободу» французького ПЕН-клубу, Міжнародної премії Еразмус (Нідерланди), премії спілки Європейських журналістів. У 2009 році в Україні відбулася презентація книги «У пошуках свободи», до якої увійшли есе Адама Міхніка, які виходили друком з кінця 60-х років ХХ століття і до сьогодні.

“Я бажаю Україні піти польським шляхом. Це буде дуже важка дорога, з великою кількістю перешкод… Але демократія - це устрій для всіх, і для розумних, і для демагогів. Я сподіваюсь, що переможе розум”, - розповідав пан Міхнік в інтерв’ю РадіоСвобода в серпні 2014 року.

Організатори: Громадська організація "Правозахисний Центр "Поступ" спільно з Польским Інститутом, Києво-Могилянською Академією та Національним музеєм Тараса Шевченка.

Партнери проекту: чеська організація "Clovek v tisni", Українска Гельсинська спілка з прав людини, словацька організація "Človek v ohrození", Гродзенскае абласное грамадскае аб’яднанне маладых навукоўцаў “ВІТ”.

Інформаційні партнери: Громадське ТВ, Эспресо ТВ.

З організаційних питань контактуйте:

(050) 475 64 04,

nnadezh@gmail.com - Анна Надєждіна

 

Джерело: postup.lg.ua

Контакт для ЗМІ:


Ольга Івкіна
прес-координатор
тел. (093) 554 82 86
        (066) 64 39 188