Головна / Новини / Експерти Польщі розповіли вінницьким студентам про механізми ведення прозорого і успішного бізнесу

Експерти Польщі розповіли вінницьким студентам про механізми ведення прозорого і успішного бізнесу

20/11/2014

Тренінг для студентів студентів Вінницького торговельно-економічного інституту Київського національного торговельно-економічного університету організувала Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» у співпраці з Фундацією Менеджерських Ініціатив з міста Любліна (Республіка Польща).

Тренінг відбувався у рамках проекту «Польський досвід системних змін. Практичні імплікації для України», що реалізується у 8 містах України (Дніпропетровську, Львові, Луцьку, Миколаєві, Полтаві, Рівному, Сумах, Вінниці)

Для студентів Вінницького торговельно-економічного інституту експерти з Польщі провели тренінгу на тему «Механізми ведення прозорого і успішного бізнесу».

Метою  тренінгу було  передати досвід сусідньої Польщі у впроваджені успішних реформ у бізнесі.

Зі  студентами Вінницького торговельно-економічного інституту досвідом ділились польські експерти з Польсько-Української Господарчої Палати: Анджей Дрозд, Генеральний Директор Польсько-Української Господарчої Палати та  Славомір Шимусяк,  Координатор з питань обслуговування бізнесу, Польсько-Українська Господарча Палата. 

На думку експертів з Польщі, Україна має величезний потенціал, проте залишається недооціненою у світі.

«Умови ведення бізнесу у нашій країні значно відрізняються від тих, що у Європі», - відзначають польські фахівці,

«В Україні недостатньо інституцій, які б займалися підтримкою бізнес-ідей підприємців-початківців», - зазначив Генеральний Директор Польсько-Української Господарчої Палати Анджей Дрозд.

Саме тому проводяться тренінги для студентів українських університетів, аби передати досвід Польщі.